BODRUM MANDALİNCİ GRUP

GÜVEN, DÜRÜSTLÜK, PROFOSYENELLİK, İŞ CİDDİYETİ VE KALİTELİ HİZMET TEMEL PRENSİPLERİMİZDİR.

GAYRİMENKULÜNÜZÜ HIZLI SATIŞ GARANTİSİ VERİYORUZ

Firmamız Bodrum Mandalinci Grup (Bodrum Satılık Villa) Seaside Holiday Rentals’ın kardeş firması olup uzun yıllardır Bodrum/Türkiye, Manchester/İngiltere ve Kiev,Odessa/Ukrayna ofisleriyle birlikte faaliyet göstermekte olup, iş ciddiyeti ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile her zaman güven, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmiştir ve etmektedir.

Firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu hizmet kalitesi ile Bodrum yarımadasında satlık ve kiralık gayrimenkullerle ilgili olarak gayrimenkul sahipleri (gayrimenkulünü satanlar ve kiraya verenler) ve gayrimenkul satın almak ve kiralamak isteyenler  tarafından en güvenilir firma haline gelmiştir.

Amacımız çalışmalarımızda ve işimizde herzaman firmamız araçılığı ile evlerini satmak veya kiraya vermek isteyen veya satın almak veya kiralamak isteyen müşterilerimizin çıkarlarını kendi çıkarlarımızdan daha ön planda tutmaktır.

Firmamızın kurucusu Emlak ve Turizmle ilgili olarak iktisat yapmış olup üst düzeyde yurtiçi ve yurtdışı tecrübesine sahiptir.

Firmamız üzerinden gayrimenkulünü satmak isteyen müşterilerimizin evlerini profosyonelce dizayn edilmiş toplamda 4 adet direk kendimize ait internet sayfalarımız üzerinden pazarlamaktayız.

Firmamız üzerinden evini kiralamaya açan müşterilerimizin evlerini en yüksek düzeyde kira geliri sağlamaları için toplamda 8 adet direk kendimize ait internet sayfalarımızla ve yurtdışındaki ortak acentalarımızla birlikte faaliyet göstermekteyiz.

Kiralamalarla ilgili olarak;

Portveyimizdeki apart, daire ve villalar müşteri memnuniyeti dişünülerek, en ince ayrıntılar bile göz önünde bulundurularak özen ve itina ile seçilmiş olup sistemimizde kayıtlı olan evleri kiralayan müşterilerimize en yüksek düzeyde hizmet ve güvenli rezervasyon garantisi vermekteyiz

Firmamız yasal bir firma olup Bodrum/Muğla vergi dairesinde kaydımız bulunmakta ve Bodrum/Muğla Emlakcılar derneği üyesidir. Dernek üye kayıt numaramız 391'dir.

Aradığınız Gayrimenkulü Bulamadınız mı ?

Emlak talep formu ile başvuruda bulunun size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olalım.

Bodrum Mandalinci Grup